Mobil Tır, bir Proje yapım kuruluşudur. Grup şirketlerimizin çatısında 1992 yılından bu güne, sizlere butik üretimler ve özel mobil araç çözümleri üretiyoruz.

Uluslararası ISO 9001 VE ISO 14001 kalite belgelerine sahip olan Proje Yapım şirketimizin üretimleri de uluslararası CE sertifikası ile gerçekleşmektedir. 

Mobil Tır dorsesi ve Mobil Otobüs uygulamalarında, yalnızca özel tasarım üretimler gerçekleştiriyoruz. Atölyelerimizde taşımacılık vb. iş kollarında seri imalat yapılmamaktadır. İşimiz sadece butik imalatlardır.

Birçok kez hayaller başlangıçta imkansız görünür, daha sonra olası ve yeterince istekli olunursa, sonunda kaçınılmaz olurlar. Gerçekleşmemiş hayaller bizi  butik üretim modeline itti. Ve zaman hayallerimizi başarma gücünü bizlere verdi. 

3.500 m2 kapalı alanda kurulu Muğla Bodrum merkezli fabrikamızda, modifikasyon işlemlerini yaptığımız araçları, Türkiye’nin yanı sıra, Afrika, Rusya ve Arap yarım adası başta olmak üzere dünyanın birçok bölgesine ve ülkesine gönderiyoruz.

Sizlerin güveni ile biliyoruz ki, gelecek hayallerinin peşini bırakmayanlarındır Hayalinizdeki mobil çözümleri size sunuyoruz. İhtiyacınız olan sektörü belirtin en kısa sürede proje ve bütçe çalışmalarını yapıp size geri dönelim….

İmalatlarımız ve şirketimiz PROJEYAPIM.COM u detaylı incelemek için  tıklayınız. 

 

Mobil Showroom

Mobil Hastane

Mobil Eğitim Tırı

Mobil Mutfak

Mobil Fırın

Mobil Teknoloji Tırları

Mobil Banka

Mobil Ofis

Mobil Otel

Özel Amaçlı Tır Dorseleri İmalatı     

mobil  tır imalatı  treyler  dorse  üretimi  türkiye  turkey  custom  truck trailer